Yine Yeni Bir Mezuniyet...


Okula başladıkları gün ayrı heyecan, bitirirken ayrı heyecan, üzüntü, mutluluk, karışık duygular... Hepsi biricik, hepsi özel, hepsi bambaşka benim için... Öyle mutluyum, öyle umut doluyum; saygılı, sevgi dolu, başarılı çocuklarımla aydınlanacak gelecek... Ben en çok anneliği sevmişken bu nasıl güzel bir meslekmiş... Sevgileriyle kocaman olan yüreğim, şimdi pır pır endişede... Hepsinin şansı bol olsun, hepsi iyi insanlarla karşılaşsın, hiçbirinin yüzü solmasın, gönlü gölgelenmesin istiyorum. Kimi iş görüşmesinde, kimi çalışıyor, kimi yaşam mücadelesine başka başka yerlerden başlayacak... Hepsi benim için anne kuzusu, hepsi emanet bana...Biliyorum bu duyguyu, çünkü benim kıymetlimde uzak diyarlarda başkalarına emanet... Yürekten sevdim hepsini, çok emek verdim en iyisi olsun diye, gerisi yaşamın getirdiklerinde saklı ve yaşam mucizelerini sunsun herbirine...

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Taştaki Türk'ler

Taştaki Türk'ler

Toprağın Tuzu

Toprağın Tuzu

Hayat Ağacı

Hayat Ağacı