Yaşayarak, yaparak, eğlenerek öğrenme


Bilgilerimizi oyunlaştırarak, odaklanmayı artırarak, takım ruhu oluşturarak pekiştiriyoruz. Sık karşılaşılan, riskli alanları simülasyonla canlandırdıktan sonra çekimlerimizi izleyerek geliştirilmesi gereken yönlerimiz üzerinde çalışıyoruz. Her geçen yıl daha başarılı sonuçlar alıyoruz. Bir de böylesi öğrencileriniz olursa her ders ayrı keyif...

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Her ödevden öğrendiklerim...

Her ödevden öğrendiklerim...