TÜBİTAK MAM'da güzel bir gün

Dün de çok keyifli bir günü TÜBİTAK MAM’da gerçekleştirdik. Yaşamın koşturmacasına nefesle mola verdik. Modern yaşamın getirdiği dinamikler sonucu sağlıklı yaşam sloganıyla, “iyi olma” haline tüketimle ulaşılabilme algısı yaratılarak oluşturulan endüstrinin içinde nefes eğitimlerinin yerini ve bilimselliğini konuştuk. Doğru solunum, solunumun beden üzerine etkisi, kalp sağlığı ve stresi yönetmede hangi tekniklerinin kullanılması gerektiğinden bahsederek küçük bir atölye çalışması ile nefesimizden, bedenimizden stresin izlerini uzaklaştırmak için uygulamalar yaptık. Grubun ilgisi, dinamiğiyle hem eğitimimiz çok keyifli oldu, hem de dostlarla bir araya gelindi. Sevdiğin iş, bir de dostlar olunca daha ne olsun!

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Taştaki Türk'ler

Taştaki Türk'ler

Toprağın Tuzu

Toprağın Tuzu

Hayat Ağacı

Hayat Ağacı