Okan'dan Doğan Yıldızlar

Her şey adım adım gelişti. Önce sadece bir ödevdi, yapıldı ödevler, ancak daha iyisi neden olmasın dedim, yapılan ödevler üzerinden geliştirilmesi gereken yerleri belirttim, tekrarlandı çalışmalar ve gerçekten daha iyileri geldi. Tüm öğrencilerim gruplar halinde genel anestezi uygulamasına dair kısa filim çektiler. Öyle harika işler çıktı, istekle, çabayla yapılan çalışmaların sonucu geldi karşıma...Simülasyon derslerinde ilk uygulamalarda kameranın önünde olmak, heyecan, tutukluk yaratırken, çok tekrar, en iyisini yapmak için harcanan çaba, uzun süreli emek, en sonunda bu ödevlere yansıyan sonuçları görünce bu filimler tam OSCAR’lık dedim, ve çalışmalar ödülle taçlanması için koyuldum yola....Hayalbaz, oyunbaz halimle kendi gerçeğimi rengarenk boyamak istedim. Bir heyecan dalgası içinde ödüller ayarlandı, defalarca filimler izlendi, kategoriler belirlendi, afişler hazırlandı. “Okan’dan Doğan Yıldızlar” için geri sayımdayız artık... İçim içime sığmıyor mutluluktan, heyecandan, keşke mezun etmeden diğer öğrencilerim içinde akıl edip yapabilseydim diyorum, Okan’dan öyle çok yıldız doğdu, bir kısmı ülkemin dört bir yanında hizmet veriyor. Ancak mezun sayısı ile talep sayısı dengesizlikten iş, emek kapılarını zorlayan, hayatın zor yüzünde emek harcayan yıldız öğrencilerimde pek çok...Ama önemli olan nerede, hangi ortamda, hangi iş olursa olsun, en iyisini yapmak için çalışmak. O zaman tüm yıldızlar yerlerini bulur, gökyüzü ışıl ışıl olur. Ben de kendi küçük dünyamda en iyisi için çalışıyorum, çünkü dünyam öğrencilerimle öyle güzel, öyle sevgi dolu, bin bir çiçekli, yedi veren güller gibi, gökkuşağı renkleri gibi, uçsuz bucaksız denizler gibi...Bu nedenle, keyifli, üretken bir çalışma ortamı yaratan kıymetli müdürüme, öğrencilerimize emek veren, bugünün ortaya çıkmasını sağlayan hocalarıma, başarılı videoların ortaya çıkması için emeğini esirgemeyen simülasyon merkezi ekibimize, bana inanan, benimle bu yolda yürüyen sevgili öğrencilerime, ilham olan herkese gönülden teşekkür ederim.

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Her ödevden öğrendiklerim...

Her ödevden öğrendiklerim...