Her ödevden öğrendiklerim...

Yüreğim pır pır kaç gündür, bir mutlu bir heyecanlıyım. Hayat sürprizlerle dolu benim için. Bu yıl mezun olacak öğrencilerim, hazır olsunlar istiyorum, iyi yetişsinler, kendilerinde ki o büyük gücü keşfetsinler istiyorum. Uygulama dersinin ilk ödevlerinde çok güzel işler yapanlar yanında eksiklerde oldu. Tekrarladım ödevleri, daha iyisi için neler yapabilir, geliştirilmesi gereken yönler derken, çekimleri seyrediyorum, bir şaşkın, bir mutluyum. Emek verilen işler heyecanlandırıyor beni... Potansiyellerini keşfetmeleri, bahar dalları gibi çiçek açmaları, içlerinde ki ışığı görünce özgüvenle sarılmaları heyecanlandırıyor, umutlandırıyor beni...İlk dersler, odama ilk gelişleri, heyecanlı, çekimser halleri, kiminde dik duruşun altında ki kırılganlığı, hepsi aklımdayken ne çok yol almışız diyorum. Hepsini kendi içinde değerlendiriyorum, hepsinin kendi içindeki gelişimi pek kıymetli benim için, bugün bir adım, yarın on adım, daha sonra yüz adım olacak biliyorum. Önemli olan bugün, o ilk adımı atmak. Kimi zaman ulaşamadığım öğrencilerim için, belki de zamanı gelmiş derken, bazen umudum azalırken, bugün beni hayranlıkla şaşırtan, ilk adımı atan öğrencilerime, kendini daha da geliştirenlere, her işi profesyonelce yapanlara, verdikleri emekle yüreğimi büyüten, beni böyle heyecanlandıran çocuklarıma, hayatın mucizelerine bin teşekkür ederim.

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Okan'dan Doğan Yıldızlar

Her ödevden öğrendiklerim...

Her ödevden öğrendiklerim...