Hayat Sana Teşekkür Ederim


Nasıl oluyor, anlayamıyorsun. Atölyeye giriyorsun, aradan geçen uzun saatleri sadece iki büklüm kalan vücudundan, hareketsizliğin yarattığı uyuşmadan anlıyorsun. Zihin susmuş, sen sadece boyada, fırça darbelerindesin...Tam bir meditasyon... Görsel sanatları hele resmi, özellikle emprosyonistleri, doğayı, ışığı aktarabilme ve yaşatma güçlerini hep sevdim, etkilendim. Eskiden denedim resmi, ancak başka yönlerde gösterdiğim sabır burada bitme, sonu görme arzusuna yenik düşmüştü. Ancak gördümki zamanı gelmesi gereken anların önemini öğrenmiş aceleci ruhum... Yaşamın getirdikleri, kimi zaman zor anlar yaşatıyor, biraz örseliyor ama hep kazanımlara bakmak lazım. Zorlanmadan, çabalamadan nasıl gelişir insan? Yaşadığım güçlükler ben de sabıra dönüşmüş meğer... Daha ne diyeyim, " Hayat sana teşekkür ederim." den başka....

Dip Not

Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları BENDENSENDENBİZDE'e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, BENDENSENDENBİZDE 'in önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler BENDENSENDENBİZDE'in yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

BU KATOGORİDEKİ Diğer Gönderimler

Göğe Bakma Zamanı

Göğe Bakma Zamanı

Yaşamın Muhteşemliği

Yaşamın Muhteşemliği

Hayat Sana Teşekkür Ederim

Hayat Sana Teşekkür Ederim